SSL Connex USB mikrofón

4 USB miktofóny v jednom zariadení 
4 režimy 
Preampy SSL

Skladom (1 ks)
Kód: SSLCONNEX
Značka: SSL
€68
Kategória: Štúdiová technika
Záruka: 2 roky

SSL Connex je technológia v elegantnom prenosnom prevedení. Ponúka vysokú kvalitu a štvorsmerové mikrofónne pole, ktoré sprostredkuje sofistikované spracovanie zvuku v štúdiovej kvalite. Sú k dispozícií štyri prispôsobené užívateľské režimy, ktoré je možné zvoliť na základe užívateľských preferencií. SSL ponúka 4 pracovné režimy:

White: Solo Mode
Optimalizované pre jeden zdroj zvuku z prednej strany. Connex je optimalizovaný pre reč prichádzajúcu spredu, pričom filtruje zvuk prichádzajúci zo zadnej strany a taktiež bočných strán.

Green: Group Mode
Navrhnutý pre viac zdrojov zvuku napr. (okolie okrúhleho konferenčného stola, prípadne pri živom vysielaní s viacerými účastníkmi). SSL Connex v režime Group Mode využíva inteligentný automatický mixážny pult, ktorý zabezpečuje, že všetkých účastníkov je počuť zrozumiteľne bez okolitého hluku.

Magenta: Vocal Mode
SSL Connex vo vokálnom režime je možné použiť pre zaznamenanie spevu, keď ťa kopne múza. Vocal Mode je navrhnutý tak, aby snímal zvuk z prednej časti jednotky, ale s vyššími úrovňami hlasitosti. Rovnako ako v režime Solo filtruje zvuk prichádzajúci z bočných strán a rovnako aj zadnej strany.

Blue: Music Mode
Je určený pre skupinu hudobníkov, stojacich okolo mikrofonu Connex, umožňuje rovnomerné snímanie celej skupiny hudobníkov. SSL Connex inteligentne prispôsobuje citlivosť všetkých 4 mikrofónov, aby sa znížila hladina šumu a nežiaduci hluk z pozadia v zázname alebo v priamom prenose.

Immersive Mode
Všetky štyri režimy obsahujú pokročilé nastavenia určené pre optimálne nahrávanie. To vám umožní prístup ku každému zo 4 mikrofónov, za účelom nahratia samostatných stôp alebo priestorových záznamov zvuku.

Benefity:
Pokročilý USB mikrofón s štyrmi vysokokvalitnými mikrofónmi pre konferencie, vytváranie rôzneho obsahu a nahrávanie
Optimalizovaná štúdiová kvalita pomocou SSL EQ a dynamických algoritmov, ktoré sú prevzaté z profesionálnych štúdiových a vysielacích produktov
Štyri prednastavené užívateľské módy (Solo, Group, Vocal, Music)
Automatický inteligentný mixážny pult
Vysoko výkonný 3,5 mm slúchadlový výstup pre kryštálovo čistý zvuk
Mikrofónna spätná slučka pre monitorovanie okolia
Dotykové, citlivé ovládacie prvky na nastavenie úrovne slúchadiel a stlmenia mikrofónu
Funkcie „Cough Switch“(tzv.kašlátko) a „Push to Talk“(hovor pokial maš stlačené) na dočasné stlmenie / aktivovanie mikrofónu
Podsvietené RGB logo Solid State Logic označuje stav mikrofónu a užívateľský režim, ¼“ závit na statív pre kameru v základni s pribaleným adaptérom stojana na mikrofón alebo flexibilnú montáž
2 m kábel USB typu C - C a USB adaptér typu C na typ A – súčasťou balenia
USB napájanie
Kompatibilné s Windows a MacOS
Funguje s notebookom alebo tabletom

Čo je súčasťou balenia SSL Connex?
Jednotka SSL Connex
¼" adaptér so závitom na mikrofónny stojan
2m USB kábel typu C - C
adaptér USB C na USB A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: